Dom nie jest tylko budynkiem, ale najpiękniejszym miejscem na świecie


Easy House Zarządzanie Nieruchomościami i Opieka Prawna Sp. z o.o. w celu zapewnienia sprawności funkcjonowania Państwa nieruchomości poszerzyło wachlarz świadczonych usług o opiekę techniczną, konserwację oraz pogotowie techniczne.


Głównym zadaniem naszych Techników i Konserwatorów jest dbanie o funkcjonalność sieci i infrastruktury obiektów w celu podniesienia jakości życia i komfortu osób, które mieszkają lub pracują na terenie zarządzanych przez nas nieruchomości.

W ramach obsługi technicznej budynków wykonujemy serwisy sieci:
    • elektrycznej,
    • wodno-kanalizacyjnej,
    • ciepłowniczych (ogrzewania i ciepłej wody),
    • gazowych.

Dodatkowo realizujemy usługi ogólnobudowlane i dekarskie.

Obsługa techniczna budynków jest realizowana przez naszą sprawdzoną wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz zaufanych współpracowników.

Nasze pogotowie techniczne pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. W przypadku niespodziewanych awarii dokładamy wszelkich starań, by usterkę usunąć w jak najszybszym terminie. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego staram  się być dla nich dostępni w każdym możliwym momencie.

Konserwacja nieruchomości to bardzo ważna czynność, którą należy wykonywać regularnie w celu utrzymania prawidłowego stanu technicznego budynku. Wykonujemy to zadanie w taki sposób, by jak najbardziej sprostać oczekiwaniom wspólnot mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości komercyjnych, z którymi podjęliśmy współpracę.

Nasza oferta opiera się na szeregu kompleksowych działań, które mają na celu zadbanie o jak najlepszy stan techniczny nieruchomości. Wykonujemy obowiązkowe przeglądy budynków, po których użytkownicy mają pewność przebywania w bezpiecznych miejscach do życia i pracy. Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo klientów, ale także o ich satysfakcję oraz komfort. Z naszych usług mogą skorzystać wszyscy użytkownicy nieruchomości.

Nasza firma świadczy kompleksowe naprawy instalacji elektrycznych, wodno-sanitarnych oraz elektrycznych, a w ramach prowadzonej działalności zapewnia całodobowe pogotowie techniczne. Współpracujemy ze specjalistami z branży technicznej oraz budowlanej, posiadającymi odpowiednie uprawnienia w danej dziedzinie. Usługa pogotowia dedykowana jest w szczególności w celu zabezpieczenia gotowości podjęcia interwencji na wypadek awarii, w szczególności w dni świąteczne oraz wolne od pracy. 


Klienci, którzy zawarli z nami umowy na powyższe usługi mogą zgłaszać awarie bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 601 409 118